Bizden Haberler
Home / Avukatlarımız

Avukatlarımız

İtibar ve deneyimimizi her bir müvekkilimizin durumuna özel gösterdiğimiz ilgi ve iletişim becerimiz neticesinde edindik. Bu eforumuzun tek amacı Adana Boşanma Avukatları olarak her zaman daha kaliteli hizmet sunmaktır.

İncekaş Hukuk Bürosunun Kurucu Avukatı

Avukat Saim İncekaş, Adana İncekaş Hukuk Bürosu kurucu avukatıdır. Hukukun uygulanması ve davaların takibini Adana Mahkemelerinde gerçekleştirmektedir. Avukat Saim İncekaş çok yönlü çalışma ve hizmet sunma becerisine sahiptir. Duruşmalarda inatçı, sulh aşamalarında pratik ve müzakereci, her müvekkilinin hedef ve taleplerine göre kendi uzmanlık alanlarını en efektif şekilde uygulayabilen bir aile hukuku avukatıdır.

Avukat Saim İncekaş Adana Barosu’na kayıtlı olarak hizmet sunmaktadır. Kararlı ve sonuç odaklı hizmet sunan bir Adana avukatıdır. Yerel ve ülkesel çapta tanınırlık kazanmıştır. Bu konuda birçok konferans ve medya programlarına katılmıştır. Hukuk felsefesi ve aforizmaları hakkında çokça yazısı ve makalesi bulunmaktadır.

Adana Avukat Saim İNCEKAŞ

Diğer Avukatlarımızı Tanıyın

Avukat Kemal Durmuşcan

Avukat Kemal Durmuşcan

Bilgilendirici bir danışma görüşmesi için hemen bugün bizi arayabilirsiniz. Boşanma ve Aile Hukuku avukatları olarak Adana ve çevre illere hizmet sunmaktayız.

Problemi bir boşanma süreci geçiriyorsanız, ne tür bir aksiyonda bulunacağınızdan emin değilseniz Avukat Saim İncekaş ve yüksek nitelikli avukat kadromuz size yardımcı olmak için buradalar. Adana Seyhan Çukurova ve Yüreğir merkezli ofislerimizi 0322 245 00 44 no’lu yerel telefondan arayabilir, direkt avukat görüşmesi sağlamak için 0534 910 97 43 no’lu telefonu arayabilirsiniz. Bunun dışında randevu talepleriniz veya önemli bilgi danışma talepleriniz için bizimle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. (incekashukuk@gmail.com)