Bizden Haberler
Home / Çalışma Alanları

Çalışma Alanları

Aile Hukuku Uyuşmazlıklarında Çeşitli Çözümler Sunuyoruz

Eğer bir boşanma süreciyle karşı karşıyaysanız, çekişmeli bir velayet problemi mevcutsa, sevdiğiniz bir insanı aile planlamasıyla ülkeye getirmek istiyorsanız veya yurtdışında alınan boşanma kararını Türkiye’de tanıtmak istiyorsanız öncelikle haklarınızı öğrenmelisiniz. Bu sayede haklarınızı savunabilir ve koruyabilirsiniz. İncekaş Hukuk Bürosu olarak aile hukuku ve boşanma davalarında kararlı bir avukatlık hizmeti sunmaktayız.

İncekaş Hukuk Bürosu 2016 yılında Avukat Saim İncekaş tarafından kurulmuştur. Kurucu avukat Saim İncekaş müvekkillerin istediği sonuçları elde etmek için gerekli olan hususları ve neticeye nasıl ulaşılacağını bilerek etkili ve duyarlı bir avukatlık hizmeti sunulması noktasında bir itibar oluşturmuştur.

Hukuk, tarihimizin her aşamasında yürürlük göstermiştir. İşin püf noktası sizin taleplerinizi hukuki anlamda gerçekleştirebilecek bir avukat bulmanızdır.

İncekaş Hukuk Bürosunda, emsal davalar odaklı araştırma yaparak yasal stratejiler belirleriz, hakimlerin farklı türdeki davaları nasıl gördüğünü analiz eder ve bilgi birikimimizi artırırız. Aile hukuku avukatlarımız bir davayı kazanmanın anahtarının hedefe yönelik bir strateji olduğunu bilirler. Doğru sorular sorulmalı ve mahkemenin dikkati doğru konumlara çekilmelidir. Aile hukuku ve boşanma kaynaklı herhangi bir probleminiz için hemen bugün bizimle iletişime geçebilirsiniz. Boşanma, velayet davaları, çocuk ve eşler için nafaka, kişisel görüş tesisi gibi hizmetlerimiz ile her aşamada sizlerle yardımcı olabiliriz.