Bizden Haberler
Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Alanında Uzman ve Tecrübeli Aile Hukuku Avukatlarımız Adana ve İlçelerine Hizmet Sunar

“Takım halinde çalışır ve takım halinde kazanırız.” Av. Saim İncekaş, Kurucu Avukat

İlk kez boşanma, çocuk velayeti çekişmesi, eşler arası nafaka sorunu veya aile hukukunu ilgilendiren başka bir sorunla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Böyle bir anda İncekaş Hukuk Bürosu size tecrübeli ile rehberlik, deneyim ve kararlı bir temsil içeren avukatlık hizmeti sunar. Danışma ve dava süreçlerinde müvekkil gizliliğine son derece önem vermekteyiz. Tarafımızla hemen bugün iletişime geçebilirsiniz.

Deneyim Yanında Agresif Tutum Neticeyi Hızlandırır

Hayatınızın bir noktasına geldiğinizde kendinizi hukuk sistemiyle sorun yaşar halde bulabilirsiniz. Böyle bir durumda deneyimli bir avukata ulaşma ihtiyacı içerisine girersiniz. Kurucumuz Avukat Saim İncekaş Adana’da yıllardır kararlı ve başarılı bir şekilde aile hukuku uygulaması üzerine çalışmaktadır.

Adana Avukat Saim İncekaş Hukuk Bürosu’ndaki tüm avukatlarımız gerektiğinde ve yerinde sert mücadele ve agresif tavır sergilemeyi bilirler. Müvekkilin hedeflerine ulaşması noktasında işbirliği ve müzakere yeteneklerini ön planda tutarlar. Hukuk alanında başarılı olmanın sırrının da bu olduğunu düşünmekteyiz. Adana Aile Mahkemelerinde kapsamlı bir pratik sahibiyiz. Hukuki sorunlara, zaman alıcı ve külfetli dava süreçlerine geçmeden önce iletişim ve sulh stratejileriyle süreci yapıcı bir şekilde ele alırız.

Boşanma davaları ve yasal danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda 0322 245 00 44 no’lu yerel numaramızdan veya 0534 910 97 43 no’lu Adana avukat numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.